Atribuită
Cumpărare directă
Serv. de pr. (DTAC+PT, avize, acorduri, consult.) pt. - Deviere și prot. conductă transp. gaze
- Număr anunț
- DA33295571
- Autoritate contractantă
- JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
- Furnizor / câștigător
- INSTAGAZ METAN S.R.L. (CUI 41092788)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 77.000 RON
- Valoare atribuită
- 77.000 RON
- Data publicării
- 18.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 24.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.