Atribuită Cumpărare directă

Achizitie materiale consumabile pentru desfasurare activitati proiect Bunicii Comunitatii Rovinari

Număr anunț
DA33295681
Autoritate contractantă
ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
Furnizor / câștigător
CANDLE LUXURY S.R.L. (CUI 41283486)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.112 RON
Valoare atribuită
13.112 RON
Data publicării
18.05.2023 00:00
Data finalizării
23.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.112 RON

din 13.112 RON estimat