Atribuită Cumpărare directă

Pachet software (licente diferite module wordpress)

Număr anunț
DA33296197
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
Furnizor / câștigător
CALISOFT NEAMŢ S.R.L. (CUI 47429484)
Cod CPV
48517000-5 · Pachete software IT (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51.800 RON
Valoare atribuită
51.800 RON
Data publicării
18.05.2023 00:00
Data finalizării
25.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51.800 RON

din 51.800 RON estimat