Atribuită
Cumpărare directă
Reparatii si amenajare cabinet medical
- Număr anunț
- DA33296263
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE MEDICINA SPORTIVA (CUI 4283880)
- Furnizor / câștigător
- MORAL CONSTRUCT 94 SRL (CUI 6089083)
- Cod CPV
- 45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.498,76 RON
- Valoare atribuită
- 11.498,76 RON
- Data publicării
- 18.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.