Atribuită Cumpărare directă

Servicii de proiectare specializata Transurb SA

Număr anunț
DA33296398
Autoritate contractantă
Transurb S.A. (CUI RO11711424)
Furnizor / câștigător
ALFA SECURITY SERVICE SRL (CUI 16615886)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.512,61 RON
Valoare atribuită
1.512,61 RON
Data publicării
18.05.2023 00:00
Data finalizării
26.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.512,61 RON

din 1.512,61 RON estimat