Atribuită Cumpărare directă

SWITCH 16 porturi Gigabit, carcasa metal, D-LINK „GO-SW-16G”Router Linksys MR7350-EU AX1800, Dual-ba

Număr anunț
DA33296461
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL BEETHOVEN (CUI 4941412)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
683,20 RON
Valoare atribuită
683,20 RON
Data publicării
18.05.2023 00:00
Data finalizării
19.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

683,20 RON

din 683,20 RON estimat