Atribuită Cumpărare directă

Aparate electrice

Număr anunț
DA33296556
Autoritate contractantă
CENTRUL DE PREGATIRE PENTRU PERSONALUL DIN INDUSTRIE (CUI 6884429)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39710000-2 · Aparate electrice de uz casnic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
386,48 RON
Valoare atribuită
386,48 RON
Data publicării
18.05.2023 00:00
Data finalizării
23.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

386,48 RON

din 386,48 RON estimat