Atribuită Cumpărare directă

USA PVC INTERIOR 2080X850 DESCHIDERE STG

Număr anunț
DA33296586
Autoritate contractantă
Penitenciarul Codlea (CUI 4317584)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
44316510-6 · Feronerie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.727,50 RON
Valoare atribuită
1.727,50 RON
Data publicării
18.05.2023 00:00
Data finalizării
19.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.727,50 RON

din 1.727,50 RON estimat