Atribuită Cumpărare directă

Servicii video - clip video cinematic - actiune 19-21.05.2023

Număr anunț
DA33296697
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE LUPTE (CUI 4204143)
Furnizor / câștigător
STAN CREATIVE STUDIO SRL (CUI 33219610)
Cod CPV
92100000-2 · Servicii de cinematografie si servicii video (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.302 RON
Valoare atribuită
6.302 RON
Data publicării
18.05.2023 00:00
Data finalizării
18.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.302 RON

din 6.302 RON estimat