Atribuită Cumpărare directă

Adaptoare si rack-uri

Număr anunț
DA33296757
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
31111000-7 · Adaptoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.047,50 RON
Valoare atribuită
1.047,50 RON
Data publicării
18.05.2023 00:00
Data finalizării
19.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.047,50 RON

din 1.047,50 RON estimat