Atribuită Cumpărare directă

ssd,placa de retea, geanta laptop

Număr anunț
DA33298302
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit Albinuta Cluj-Napoca (CUI 17971415)
Furnizor / câștigător
DOT TEHNIC SRL (CUI 27002429)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.194 RON
Valoare atribuită
1.194 RON
Data publicării
18.05.2023 00:00
Data finalizării
19.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.194 RON

din 1.194 RON estimat