Atribuită Cumpărare directă

KIT MAKITA DLX2145TJ+DHP458Z+DTD152Z+2XBL 1850B+DC18RC

Număr anunț
DA33298734
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI 6245590)
Cod CPV
42622000-2 · Masini de filetat sau de gaurit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.874,21 RON
Valoare atribuită
1.874,21 RON
Data publicării
18.05.2023 00:00
Data finalizării
19.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.874,21 RON

din 1.874,21 RON estimat