Atribuită Cumpărare directă

Instruire dans popular copii si adulti

Număr anunț
DA33299061
Autoritate contractantă
ORAS BALCESTI (CUI 2541720)
Furnizor / câștigător
DUMITRESCU GH. ALEXANDRU (CUI 40305144)
Cod CPV
80000000-4 · Servicii de invatamant si formare profesionala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
72.000 RON
Valoare atribuită
72.000 RON
Data publicării
18.05.2023 00:00
Data finalizării
22.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

72.000 RON

din 72.000 RON estimat