Atribuită Cumpărare directă

Nickel(II) chloride hexahydrate, 99.999%, (trace metal basis)

Număr anunț
DA33299308
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA MATERIALELOR (CUI 9068280)
Furnizor / câștigător
INTERLAB AUSTRIA SRL (CUI 29826737)
Cod CPV
24312120-1 · Cloruri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
943,09 RON
Valoare atribuită
943,09 RON
Data publicării
18.05.2023 00:00
Data finalizării
19.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

943,09 RON

din 943,09 RON estimat