Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner Ricoh 3610 MATERIALE MARUNTE

Număr anunț
DA33301388
Autoritate contractantă
PALATUL COPIILOR TG MURES (CUI 4322300)
Furnizor / câștigător
COPY TECH COMPUTER SRL (CUI 24213537)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
326,05 RON
Valoare atribuită
326,05 RON
Data publicării
19.05.2023 00:00
Data finalizării
22.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

326,05 RON

din 326,05 RON estimat