Atribuită Cumpărare directă

Cuier Cuiere vertical tip pom cu 11 agatatori metal negru 450 x 450 x 1700 mm sustine 18 kg

Număr anunț
DA33301600
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MIOVENI (CUI 4318202)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
39151000-5 · Diverse tipuri de mobilier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
526,20 RON
Valoare atribuită
526,20 RON
Data publicării
19.05.2023 00:00
Data finalizării
22.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

526,20 RON

din 526,20 RON estimat