Atribuită Cumpărare directă

Reparatie targa Kartsana seria 080788, conform deviz nr. 05-DE-04087

Număr anunț
DA33302024
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.773 RON
Valoare atribuită
3.773 RON
Data publicării
19.05.2023 00:00
Data finalizării
24.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.773 RON

din 3.773 RON estimat