Atribuită Cumpărare directă

Predare dansuri populare

Număr anunț
DA33302279
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCA BRADULUI (CUI 4578040)
Furnizor / câștigător
IMARIFLOREA SRL (CUI 35501993)
Cod CPV
75124000-1 · Servicii administrative de recreere, culturale si religioase (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
19.05.2023 00:00
Data finalizării
22.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat