Atribuită Cumpărare directă

Casete includere in parafina,Lame microtom, Lame sticla microscop slefuite 76x26 mm, Lamele histolog

Număr anunț
DA33302464
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA CARANSEBES (CUI 3228209)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI 3573061)
Cod CPV
44619100-3 · Casete (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.533 RON
Valoare atribuită
5.533 RON
Data publicării
19.05.2023 00:00
Data finalizării
22.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.533 RON

din 5.533 RON estimat