Atribuită Cumpărare directă

XEROX TONER 006R04379,BK,3K,PHASER B305,B310,B315,ORIGINAL conform ADV1363454 din 11.05.2023

Număr anunț
DA33302957
Autoritate contractantă
Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.650 RON
Valoare atribuită
3.650 RON
Data publicării
19.05.2023 00:00
Data finalizării
19.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.650 RON

din 3.650 RON estimat