Atribuită Cumpărare directă

AUTOCUT 25-2 TAMBUR CU FIR PENTRU AX-M10X1.0LH FS55-131 STIHL , conform referat nr.18377/16.05.2023

Număr anunț
DA33303340
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
16820000-9 · Piese pentru utilaje forestiere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
372,78 RON
Valoare atribuită
372,78 RON
Data publicării
19.05.2023 00:00
Data finalizării
22.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

372,78 RON

din 372,78 RON estimat