Atribuită Cumpărare directă

Fir acid poliglicolic, USP 4/0, L = 90 cm, Ac = 22.2 mm, 1/2 Cerc, Rotund, varf Rotund, 1 Ac, violet

Număr anunț
DA33303377
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
BIOSENS MEDICA SRL (CUI 23110363)
Cod CPV
33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
262,32 RON
Valoare atribuită
262,32 RON
Data publicării
19.05.2023 00:00
Data finalizării
22.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

262,32 RON

din 262,32 RON estimat