Atribuită Cumpărare directă

sistem actionare usa batanta - 2 bucati

Număr anunț
DA33304207
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BIHOR
Furnizor / câștigător
TEHNOPLUS MEDICAL SERVICE SRL (CUI 38022073)
Cod CPV
48921000-0 · Sisteme de automatizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.800 RON
Valoare atribuită
31.800 RON
Data publicării
19.05.2023 00:00
Data finalizării
22.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.800 RON

din 31.800 RON estimat