Atribuită Cumpărare directă

Cutit de taiere tip Y la motocositoarea Hymach Surub PC 24 G01la motocositoarae Hymach

Număr anunț
DA33305251
Autoritate contractantă
COMUNA BORS (CUI 4390526)
Furnizor / câștigător
PLANEO TRADING SRL (CUI 15240958)
Cod CPV
42142100-7 · Piese pentru elemente de angrenare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.125 RON
Valoare atribuită
5.125 RON
Data publicării
19.05.2023 00:00
Data finalizării
24.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.125 RON

din 5.125 RON estimat