Atribuită Cumpărare directă

Materiale pentru CSSP2023

Număr anunț
DA33305305
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
Furnizor / câștigător
DADY S LAND SRL (CUI 27872753)
Cod CPV
35123400-6 · Ecusoane de identificare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.133,60 RON
Valoare atribuită
1.133,60 RON
Data publicării
19.05.2023 00:00
Data finalizării
22.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.133,60 RON

din 1.133,60 RON estimat