Atribuită Cumpărare directă

Pachet Lampa emergenta EXIT si Pictograma sageata

Număr anunț
DA33305482
Autoritate contractantă
Orasul Rasnov - Consiliul Local Rasnov (CUI 4443353)
Furnizor / câștigător
TOBIMAR SRL (CUI 11319570)
Cod CPV
34990000-3 · Echipament de control, de siguranta, de semnalizare si de iluminat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.740,20 RON
Valoare atribuită
8.740,20 RON
Data publicării
19.05.2023 00:00
Data finalizării
22.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.740,20 RON

din 8.740,20 RON estimat