Atribuită
Cumpărare directă
Rotopercutor GBH5-40DCE SDS-MAX 6.8kg 8.8J 3050bpm 1150w BOSCH PromoS
- Număr anunț
- DA33305752
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI RO23973046)
- Furnizor / câștigător
- TRITON SRL (CUI 7424364)
- Cod CPV
- 44510000-8 · Scule (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.176,47 RON
- Valoare atribuită
- 2.176,47 RON
- Data publicării
- 19.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.