Număr anunț
DA33305919
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN GALATI (CUI 3437132)
Furnizor / câștigător
BARDI AUTO SRL (CUI 12966353)
Cod CPV
34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.398,80 RON
Valoare atribuită
6.398,80 RON
Data publicării
19.05.2023 00:00
Data finalizării
22.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.398,80 RON

din 6.398,80 RON estimat