Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE REPARATII GRUPURI SANITARE SI MATERIALE CF OFERTEI FINANCIARE TRIMISE PE MAIL ADV 1363829

Număr anunț
DA33306025
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
Furnizor / câștigător
AMP GRUP SRL (CUI 23207235)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.983,55 RON
Valoare atribuită
24.983,55 RON
Data publicării
19.05.2023 00:00
Data finalizării
20.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.983,55 RON

din 24.983,55 RON estimat