Atribuită Cumpărare directă

Accesorii aparat de spalat cu presiune

Număr anunț
DA33306099
Autoritate contractantă
COMUNA MOSNITA NOUA (CUI 4548570)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39291000-8 · Accesorii de spalatorie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
230,36 RON
Valoare atribuită
230,36 RON
Data publicării
19.05.2023 00:00
Data finalizării
23.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

230,36 RON

din 230,36 RON estimat