Atribuită Cumpărare directă

Meniu pranz copii

Număr anunț
DA33306357
Autoritate contractantă
Colegiul Csiky Gergely Arad (CUI 3520016)
Furnizor / câștigător
ARDEAL ORIGINAL SRL (CUI 34724326)
Cod CPV
55523100-3 · Servicii de restaurant pentru scoli (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200,50 RON
Valoare atribuită
2.200,50 RON
Data publicării
19.05.2023 00:00
Data finalizării
22.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200,50 RON

din 2.200,50 RON estimat