Atribuită Cumpărare directă

ECHIPAMENT LUCRU

Număr anunț
DA33306400
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIRCEA VODA (CUI 23416380)
Furnizor / câștigător
D & G GROUP SRL (CUI 14161406)
Cod CPV
33199000-1 · Imbracaminte pentru personalul medical (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
602,53 RON
Valoare atribuită
602,53 RON
Data publicării
19.05.2023 00:00
Data finalizării
22.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

602,53 RON

din 602,53 RON estimat