Atribuită Cumpărare directă

MELISEPTOL NEW FORMULA SPRAY BOTTLE EU 1000 MLDezinfectant alcoolic rapid pentru suprafete 19764 OPM

Număr anunț
DA33306566
Autoritate contractantă
CENTRUL DE SANATATE MULTIFUNCTIONAL BRATCA (CUI 31074580)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
540,20 RON
Valoare atribuită
540,20 RON
Data publicării
19.05.2023 00:00
Data finalizării
22.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

540,20 RON

din 540,20 RON estimat