Atribuită Cumpărare directă

ROT1 Spray iritant lacrimogen 1%CS, 150 ml

Număr anunț
DA33307122
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN IALOMITA (CUI 4365409)
Furnizor / câștigător
ROTMAN INDUSTRIES SRL (CUI 33000350)
Cod CPV
42996100-5 · Pulverizatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.487 RON
Valoare atribuită
6.487 RON
Data publicării
19.05.2023 00:00
Data finalizării
22.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.487 RON

din 6.487 RON estimat