Atribuită Cumpărare directă

carne pasare

Număr anunț
DA33307375
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 24 IASI (CUI 32224235)
Furnizor / câștigător
AVI-TOP SA (CUI 14327259)
Cod CPV
15112300-9 · Ficat de pasare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.226 RON
Valoare atribuită
1.226 RON
Data publicării
19.05.2023 00:00
Data finalizării
23.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.226 RON

din 1.226 RON estimat