Atribuită Cumpărare directă

B342000 CARTUS TONER BLACK (1500 PAG) ORIGINAL LEXMARK B3340DW, B3442DW, MB3442ADW, MB4442I ADV13634

Număr anunț
DA33307611
Autoritate contractantă
Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.462,20 RON
Valoare atribuită
2.462,20 RON
Data publicării
19.05.2023 00:00
Data finalizării
22.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.462,20 RON

din 2.462,20 RON estimat