Atribuită Cumpărare directă

Manusi din nitril, 100 buc/cut, albastre, marimea S/M/L/XL

Număr anunț
DA33307841
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Constanta (CUI 4804636)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
18424000-7 · Manusi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
102,60 RON
Valoare atribuită
102,60 RON
Data publicării
19.05.2023 00:00
Data finalizării
23.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

102,60 RON

din 102,60 RON estimat