Atribuită Cumpărare directă

Procesor Intel® Core™ i5-12500 Alder Lake, 3.0GHz, 18MB, Socket 1700

Număr anunț
DA33308043
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LINGA TRIBUNALUL COVASNA (CUI 5310126)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30211500-6 · Unitate centrala de procesare (CPU) sau procesoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100,27 RON
Valoare atribuită
1.100,27 RON
Data publicării
19.05.2023 00:00
Data finalizării
22.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100,27 RON

din 1.100,27 RON estimat