Atribuită Cumpărare directă

FURNIZARE echipamente specifice

Număr anunț
DA33308044
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala NR.5 "Aviator Petre Ivanovici" Bailesti (CUI 17187281)
Furnizor / câștigător
AS COMPUTER CRAIOVA SRL (CUI 6779113)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69.060 RON
Valoare atribuită
69.060 RON
Data publicării
19.05.2023 00:00
Data finalizării
22.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

69.060 RON

din 69.060 RON estimat