Atribuită Cumpărare directă

Perforator profesional metalic 300 coli Kangaro HDP 2320 si cutite perforator

Număr anunț
DA33308599
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
578,90 RON
Valoare atribuită
578,90 RON
Data publicării
22.05.2023 00:00
Data finalizării
25.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

578,90 RON

din 578,90 RON estimat