Atribuită Cumpărare directă

Lucrările de specialitate juridică

Număr anunț
DA33308626
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Furnizor / câștigător
EDITURA C.H. BECK SRL (CUI 10306075)
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.222,78 RON
Valoare atribuită
2.222,78 RON
Data publicării
22.05.2023 00:00
Data finalizării
25.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.222,78 RON

din 2.222,78 RON estimat