Atribuită Cumpărare directă

bauturi racoritoare

Număr anunț
DA33308820
Autoritate contractantă
Oras Teius (CUI 4561960)
Furnizor / câștigător
DULCERIA SRL (CUI 37450730)
Cod CPV
15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
901,80 RON
Valoare atribuită
901,80 RON
Data publicării
22.05.2023 00:00
Data finalizării
23.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

901,80 RON

din 901,80 RON estimat