Atribuită Cumpărare directă

COVOR PVC ANTIDERAPANT VM20 COD 2054 = 25 MP

Număr anunț
DA33308866
Autoritate contractantă
COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC CLUJ-NAPOCA S.A. (CUI RO201195)
Furnizor / câștigător
AX PERPETUUM IMPEX SRL (CUI 6818298)
Cod CPV
44112230-9 · Linoleum (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.601 RON
Valoare atribuită
2.601 RON
Data publicării
22.05.2023 00:00
Data finalizării
23.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.601 RON

din 2.601 RON estimat