Atribuită Cumpărare directă

Cartuse toner Q2612A si Cartus toner CF217A

Număr anunț
DA33309177
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI RO32175213)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI 8122852)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
931,30 RON
Valoare atribuită
931,30 RON
Data publicării
22.05.2023 00:00
Data finalizării
23.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

931,30 RON

din 931,30 RON estimat