Atribuită
Cumpărare directă
Lucrări de reparatii acoperis locuinta fond locativ,str.V.Babes,nr.37, oras Deta,jud.Timis”
- Număr anunț
- DA33309304
- Autoritate contractantă
- Orasul Deta (CUI 2503378)
- Furnizor / câștigător
- SBA MORO TEAM CONSTRUCT S.R.L. (CUI 45326075)
- Cod CPV
- 45261900-3 · Lucrari de reparare si de intretinere de acoperisuri (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.506 RON
- Valoare atribuită
- 33.506 RON
- Data publicării
- 22.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 23.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.