Atribuită Cumpărare directă

USA ARMONICA TAMPLARIE ALUMINIU CU GEAM TERMOPAN

Număr anunț
DA33309328
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BRASOV (CUI 4317495)
Furnizor / câștigător
BAUFEST RESIDENCE S.R.L. (CUI 39653510)
Cod CPV
44221200-7 · Usi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.867,48 RON
Valoare atribuită
9.867,48 RON
Data publicării
22.05.2023 00:00
Data finalizării
26.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.867,48 RON

din 9.867,48 RON estimat