Atribuită Cumpărare directă

Instalare retea voce-date

Număr anunț
DA33310355
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU (CUI 4440888)
Furnizor / câștigător
NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
Cod CPV
45311000-0 · Lucrari de cablare si conexiuni electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.596,10 RON
Valoare atribuită
9.596,10 RON
Data publicării
22.05.2023 00:00
Data finalizării
23.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.596,10 RON

din 9.596,10 RON estimat