Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de procurare si montare aparat de aer conditionat 12000 btu cu kit instalare de 4ml inclus
- Număr anunț
- DA33310446
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- CATYON INSTAL SRL (CUI 37707818)
- Cod CPV
- 45331220-4 · Lucrari de instalare de echipament de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 22.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.