Atribuită Cumpărare directă

Materiale promotionale

Număr anunț
DA33310840
Autoritate contractantă
Orasul Ardud (CUI 3897173)
Furnizor / câștigător
GORGONA DESIGN SRL (CUI 15576460)
Cod CPV
39298900-6 · Diverse articole decorative (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.015 RON
Valoare atribuită
12.015 RON
Data publicării
22.05.2023 00:00
Data finalizării
23.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.015 RON

din 12.015 RON estimat