Atribuită
Cumpărare directă
Supraveghere tehnica a instalatiilor/echipamentelor de ridicat si sub presiune (RSVTI)
- Număr anunț
- DA33311804
- Autoritate contractantă
- Directia Administrarea Strazilor si Iluminatului Public (CUI 18115577)
- Furnizor / câștigător
- CUSTUREA I NICOLAE (CUI 21218130)
- Cod CPV
- 79714000-2 · Servicii de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.560 RON
- Valoare atribuită
- 7.560 RON
- Data publicării
- 22.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 24.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.